Sprzedaż mienia komunalnego

Zainwestuj i zamieszkaj...

 

Realizacja RPO WiM

PO Innowacyjna Gospodarka

Dla Przedsiębiorców

Sport i rekreacja

Zaadoptuj psa

Łowiectwo

Dla Interesanta

Przerwy w dostawie energii

Zielona linia

Hotspot

Regionalny Fundusz Pożyczkowy

 

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

 

Przydatne linki

 

 

Bezpłatna pomoc prawna

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Bartnicki   
poniedziałek, 25 lutego 2019 08:07

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
XVII Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Od 2003 r. Konkurs organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy. W 2018 roku jednym z organizatorów jest również Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W szesnastu dotychczasowych edycjach udział wzięło ponad 19 tysięcy gospodarstw indywidualnych. Zdobywcy pierwszego miejsca w 2018 roku, otrzymali ciągnik rolniczy Ursus C-380 o mocy 55 KW.

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Właściciele zgłaszanych gospodarstw mają okazję do zaprezentowania swoich warsztatów pracy i osiągnięć zawodowych, zdobycia cennych nagród, a także poddania gospodarstwa profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy, który przeprowadzą komisje konkursowe. Podczas eliminacji sprawdzą one, czy zasady ochrony zdrowia i życia są stosowane w ocenianym gospodarstwie, a także czy wyeliminowane są w nim zagrożenia wypadkowe

Ważne terminy:

29.03.2019       r. - upływa termin zgłaszania udziału w konkursie

20.05.2019    r.- zakończenie etapu regionalnego konkursu

21.06.2019    r. - zakończenie etapu wojewódzkiego 08.07-26.07.2019 r. - wizytacja gospodarstw finałowych.

Zgłoszenie udziału i dodatkowe informacje udzieli najbliższa Placówka Terenowa KKIJS lub Oddział Regionalny KRUS w Olsztynie.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!


Regulamin


Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 08:12